Nasi autorzy będą pisać o Wrocławiu

Data publikacji: 09 września 2010

Cała Polska pisze dla Wrocławia!

Autorzy związani z Wydawnictwem EMG - Maciej Malicki, Edward Pasewicz oraz trio Marcin Świetlicki- Gaja Grzegorzewska - Irek Grin w towarzystwie znakomitych polskich autorów: Stefana Chwina, Ingi Iwasiów, Ignacego Karpowicza, Wojciecha Kuczoka, Łukasza Orbitowskiego, Andrzeja Pilipiuka, Marty Syrwid, Krzysztofa Vargi i Andrzeja Ziemiańskiego - przyjęli zaproszenie do napisania opowiadania o miłości we Wrocławiu. 

  

Tom opowiadań “Zakochany Wrocław” ukaże się nakładem Wydawnictwa EMG w lutym przyszłego roku, ale zanim to nastąpi autorzy zaproszeni do współtworzenia tomu odwiedzą Wrocław, by pracować nad tekstem, a także aby spotkać się z czytelnikami. Cykl spotkań otworzy wieczór autorski Stefana Chwina i Macieja Malickiego. Zapraszamy 16-go września o godzinie 18.00 do Literatki (Rynek 56/57) - spotkanie z autorami poprowadzą Witold Bereś i Irek Grin.

Szczegóły przedsięwzięcia już w piątek 17-go września o godzinie 12.00 na specjalnie zorganizowanej konferencji prasowej z udziałem Prezydenta Wrocławia Pana Rafała Dutkiewicza. Konferencja odbędzie się w gabinecie Pana Prezydenta.

Udostępnij

 POWRÓT