Polska Kolekcja Kryminalna w serwisie Facebook

Data publikacji: 21 maja 2010

Premiera kolejnych dwóch tomów Polskiej Kolekcji Kryminalnej zbliża się nieuchronnie, a że od 26 maja będzie ich już nie dziewięć a jedenaście uznaliśmy, że najwyższa pora, aby Kolekcja wypłynęła na szerokie wody Internetu, dlatego zapraszamy do dołączenia do strony Polskiej Kolekcji Kryminalnej w serwisie Facebook! Od teraz informacje o premierach, wydarzeniach i recenzjach będą trafiać wprost na Wasze tablice!

Aby uczcić ten fakt postanowiliśmy rozdać trochę książek. Dziesięć świeżutkich, pachnących drukarską farbą egzemplarzy Topielicy Gai Grzegorzewskiej powędruje do naszych fanów, którzy na swojej tablicy przepiszą wiadomość "Chcę przeczytać Topielicę Gai Grzegorzewskiej z @Polska Kolekcja Kryminalna" i załadują do wiadomości nazwę strony Polskiej Strony Kryminalnej na FB (pojawi się w pasku wyboru przy wpisywaniu @Pols... wiadomość powinna mieć status publiczny ).


Na zgłoszenia czekamy do niedzieli. Wyniki w poniedziałek 31.05 i również od poniedziałku będzie można zgarnąć tomu XI - "Inspektora van Graafa" Adama Ubertowskiego.

Udostępnij

 POWRÓT