Wydarzenia
spotkania z autorami podczas Festiwalu Góry Literatury
W ramach Festiwalu Góry Literatury 2019 odbyły się dwa spotkania z naszymi autorami: Ioaną Pârvulescu i Łukaszem Wojciechowskim.
22 czerwca w ramach Festiwalu Kultury Żydowskiej Kraków 2019 odbędą się warsztaty opierające się na książce autorstwa Esther Streit-Wurzel "Klasa Alef". Warsztaty prowadzić będzie nauczyciel liceum - Paweł Rogala.
W Popmodernie znajdziecie fragment książki autorstwa Łukasza Wojciechowskiego "Architektura racjonalnej Europy".
24 kwietnia 2019 odbyło się pierwsze spotkanie promujące książkę "Architektura racjonalnej Europy" Łukasza Wojciechowskiego - piąty tom serii "Architektura jest  najważniejsza".
Światowy Dzień Kota 2019
Wydawnictwo EMG wraz z zaprzyjaźnionymi księgarniami, galeriami i sklepami plastycznymi już po raz piąty zaprasza do udziału w akcji „Dzień kota w księgarniach".
Podsumowanie roku 2018
Kolejny rok dobiegł końca, czas więc podsumować, co się działo!
21 listopada miało miejsce spotkanie z Michałem Sobelmanem, Joanną Stocker-Sobelman i Pawłem Smoleńskim wokół książki "Klasa Alef".
13 listopada w Galerii Architektury SARP Katowice odbyło się spotkanie z prof. Martą Leśniakowską.
premiera
 13 listopada swoją premierę miała książka „Klasa Alef”. W związku z tym w kawiarni Cheder w Krakowie odbyło się spotkanie z tłumaczem książki Michałem Sobelmanem.
23 października w Narodowej Galerii Sztuki Zachęta w Warszawie odbyło się spotkanie promujące książkę "Drzewa".
Spotkanie promujące
W piątek 20 lipca w ramach Festiwalu Góry Literatury odbyło się spotkanie promujące "Drzewa". 
Spotkanie promujące
W czwartek 14 czerwca w Krakowie odbyło się spotkanie promujące czwarty już tom serii „Architektura jest najważniejsza” pod tytułem „Drzewa”. 
Olga Tokarczuk laureatką Międzynarodowej Nagrody Bookera
We wtorek 22 maja 2018 roku w Londynie Olga Tokarczuk została ogłoszona laureatką Międzynarodowej Nagrody Bookera.
Spotkanie promujące
10 maja w ramach bliskich spotkań z Architekturą „ARCHI – CZWARTKI” odbyło się spotkanie z Piotrem Wróblem.
Światowy Dzień Kota 2018
Światowy Dzień Kota już 17 lutego. Z tej okazji Wydawnictwo EMG wraz z  zaprzyjaźnionymi księgarniami, galeriami i sklepami plastycznymi już po  raz czwarty zaprasza do udziału w akcji „Dzień kota w księgarniach”.
Spotkanie promujące
7 grudnia o godz. 17.00 w Rzeszowie Ewa Mańkowska-Grin, Piotr Lewicki i Grzegorz Piątek rozmawiali o tym iż Architektura jest najważniejsza. 
Spotkanie promujące
30 listopada o godz. 18.00 w Instytucie Kultury Miejskiej w Gdańsku o książce rozmawiali Małgorzata Omilanowska, Irek Grin i Grzegorz Piątek.
Spotkanie promujące
W jesienny czwartkowy wieczór 23 listopada w Krakowie odbyło się spotkanie promujące trzeci już tom serii „Architektura jest najważniejsza" pod tytułem „Rozmowy drugie". 
Spotkanie promujące
W ramach tegorocznej edycji Bruno Schulz. Festiwal Zbigniew Maćków próbował dowiedzieć się wszystkiego o książce „Rozmowy drugie” (z serii: „Architektura jest najważniejsza”) od Marty Leśniakowskiej, Małgorzaty Omilanowskiej i Romana Rutkowskiego.
spotkania promocyjne książki
Z przyjemnością zapowiadamy jesienne spotkania promocyjne książki Ewy Mańkowskiej-Grin Rozmowy drugie (tom III serii „Architektura jest najważniejsza” wydawnictwa EMG).
Zbliża się kolejna, 6. już edycja Bruno Schulz. Festiwal, która odbędzie się w dniach 11-21 ...
Program Bruno Schulz. Festiwal 2017