Wydarzenia
Spotkanie promujące
W piątek 20 lipca w ramach Festiwalu Góry Literatury odbyło się spotkanie promujące "Drzewa". 
Spotkanie promujące
W czwartek 14 czerwca w Krakowie odbyło się spotkanie promujące czwarty już tom serii „Architektura jest najważniejsza” pod tytułem „Drzewa”. 
Olga Tokarczuk laureatką Międzynarodowej Nagrody Bookera
We wtorek 22 maja 2018 roku w Londynie Olga Tokarczuk została ogłoszona laureatką Międzynarodowej Nagrody Bookera.
Spotkanie promujące
10 maja w ramach bliskich spotkań z Architekturą „ARCHI – CZWARTKI” odbyło się spotkanie z Piotrem Wróblem.
Światowy Dzień Kota 2018
Światowy Dzień Kota już 17 lutego. Z tej okazji Wydawnictwo EMG wraz z  zaprzyjaźnionymi księgarniami, galeriami i sklepami plastycznymi już po  raz czwarty zaprasza do udziału w akcji „Dzień kota w księgarniach”.
Spotkanie promujące
7 grudnia o godz. 17.00 w Rzeszowie Ewa Mańkowska-Grin, Piotr Lewicki i Grzegorz Piątek rozmawiali o tym iż Architektura jest najważniejsza. 
Spotkanie promujące
30 listopada o godz. 18.00 w Instytucie Kultury Miejskiej w Gdańsku o książce rozmawiali Małgorzata Omilanowska, Irek Grin i Grzegorz Piątek.
Spotkanie promujące
W jesienny czwartkowy wieczór 23 listopada w Krakowie odbyło się spotkanie promujące trzeci już tom serii „Architektura jest najważniejsza" pod tytułem „Rozmowy drugie". 
Spotkanie promujące
W ramach tegorocznej edycji Bruno Schulz. Festiwal Zbigniew Maćków próbował dowiedzieć się wszystkiego o książce „Rozmowy drugie” (z serii: „Architektura jest najważniejsza”) od Marty Leśniakowskiej, Małgorzaty Omilanowskiej i Romana Rutkowskiego.
spotkania promocyjne książki
Z przyjemnością zapowiadamy jesienne spotkania promocyjne książki Ewy Mańkowskiej-Grin Rozmowy drugie (tom III serii „Architektura jest najważniejsza” wydawnictwa EMG).
Program Bruno Schulz. Festiwal 2017
Zbliża się kolejna, 6. już edycja Bruno Schulz. Festiwal, która odbędzie się w dniach 11-21 października 2017 we Wrocławiu.
Michał Nogaś o
Michał Nogaś poleca "Słownik polskich autorów literatury kryminalnej" w Gazecie Wyborczej! Zobaczcie :)
Ewa Mańkowska - Portrety literatury
Na Festiwalu Góry Literatury Ewa Mańkowska zaprezentowała najnowszą odsłonę cyklu portretów osób związanych z literaturą: znajomych pisarzy, poetów, redaktorów, krytyków, księgarek z Krakowa, a nawet urzędników kultury. 
Michał Nogaś o
Michał Nogaś poleca trzeci tom z serii "Architektura jest najważniejsza: Rozmowy drugie" w Wyborczej.pl! Zobaczcie :)
Spotkanie promujące
W Kawiarni-Księgarni Radio Telewizja było tak. Małgorzata Omilanowska i Marta Leśniakowska odpowiadały na pytania Grzegorza Piątka, a później dyskutowały z publicznością.
Spotkanie promujące
 Zapraszamy na spotkanie dotyczące trzeciego tomu z serii "Architektura jest najważniejsza: Rozmowy drugie"! Spotkanie odbędzie się 13 czerwca o godzinie 19:00 w Kawiarnia-Księgarnia Radio Telewizja w Warszawie. Poprowadzi je Grzegorz Piątek, a bohaterkami będą Marta Leśniakowska i Małgorzata Omilanowska. 
Spotkanie promujące
W czwartek 9 marca w Krakowie odbyło się spotkanie promujące drugi tom serii powstałej z inicjatywy Ewy Mańkowskiej-Grin „Architektura jest najważniejsza” pod tytułem „Architektki”.
Spotkanie promujące
Tak było w środę w Instytucie Kultury Miejskiej w Gdańsku.
Dzień Kota w MARKA Concept Store
A od dzisiaj do niedzieli w MARKA Concept Store przy ul. Józefa 5 w Krakowie Ewa Mańkowska pokazuje oryginały kocich pasteli i olejów. Nie może Was tam zabraknąć, zapraszamy!
Michał Nogaś o
Michał Nogaś poleca książkę "Architektki" w Wyborczej.pl! Zobaczcie!
Światowy Dzień Kota już 17 lutego. Z tej okazji szykujemy kocie niespodzianki w zaprzyjaźnionych ks...
Dzień Kota 2017