Spotkanie wokół „Kobiet”

Data publikacji: 25 czerwca 2021

Wydawnictwo EMG razem z Muzeum Etnograficznym i  Festiwalem Kultury Żydowskiej zaprasza na premierowe spotkanie wokół „Kobiet” – IV tomu notesów do czytania z serii „Żydowscy obywatele Krakowa” (opracowanie: Ewa Mańkowska-Grin).

 

Spotkanie odbędzie się w ramach Festiwalu Kultury Żydowskiej 3 lipca o godz. 12.00 w Muzeum Etnograficznym w Krakowie (Ratusz, pl. Wolnica 1). O „Kobietach” i pozostałych tomach serii porozmawiają Joanna Gellner i Wojciech Bonowicz.

 

Zachęcamy do udostępniania wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1427979140910740

 

Uwaga: Ze względów bezpieczeństwa liczba miejsc jest ograniczona. Osoby zaszczepione nie są wliczane do limitów dot. ilości osób mogących wziąć udział w spotkaniu. Osoby te powinny okazać certyfikat potwierdzający zaszczepienie (może go otrzymać każdy kto zaszczepił się dwoma dawkami szczepionek Moderna, Pfizer, Astrazeneca lub jedną dawką preparatu J&J). Certyfikat można okazać w wersji wydrukowanej lub elektronicznej, np. na telefonie komórkowym.

 

Osoby, które nie mogą wziąć udziału w spotkaniu stacjonarnie w budynku Muzeum Etnograficznego zapraszamy do obejrzenia transmisji online na platformie streamingowej Festiwalu Kultury Żydowskiej (www.30.jewishfestival.pl/) lub na portalu Facebook, na profilu Wydawnictwa EMG (www.facebook.com/WydawnictwoEMG) oraz Muzeum Etnograficznego w Krakowie (www.facebook.com/etnomuzeum.krakow).

 

 

Informacje o wszystkich tomach serii można znaleźć na stronie: http://wydawnictwoemg.pl/ksiazki/serie/zydowscy-obywatele-krakowa-andndash-notesy-do-czytania

 

Partnerami wydania są Związek Krakowian w Izraelu oraz Fundacja Tislowitzów.Udostępnij

 POWRÓT

KSIĄŻKA:

NOWOŚĆ

Kobiety

Ewa Mańkowska-Grin

Wydawnictwo EMG ma przyjemność zapowiedzieć „Kobiety” – IV tom notesów do czytania z serii „Żydowscy obywatele Krakowa”. Teksty publika...