Spotkanie z Agnieszką Orłowską, autorką książki "NIE!"

Data publikacji: 02 listopada 2021

Zapraszamy na warszawskie spotkanie z Agnieszką Orłowską, autorką książki „Nie!”, wyjątkowego poradnika o życiu z psem. Spotkanie poprowadzi Karolina Korwin-Piotrowska. Zapraszamy do księgarni Moda na Czytanie we wtorek 16 listopada o 18.00.

 

 

„Książka Agnieszki Orłowskiej, pt. NIE!, jest światełkiem w tunelu w świecie, w którym pies bywa przedłużeniem dumy, stanu konta i aspiracji właściciela, pokazuje, ze mamy do czynienia z istotą czującą, delikatną, wrażliwą, która musi mieć czas dla siebie, musi się wytarzać, wyspać, zjeść, odpocząć i czuć bezpiecznie ze swoim kochanym człowiekiem. I nie musi żyć w rytm padającego nieustannie słowa NIE!. Ona uczy życia z psem na TAK! Świetna, pięknie wydana książka, która powinien przeczytać każdy świadomy właściciel psa, by zrozumieć, jakie to wielkie szczęście i zaszczyt być wybranym jako towarzysz dla życiowej wędrówki z naszym czworonogiem:) Z KIMŚ a nie czymś. Bo pies nie jest rzeczą, pamiętajmy” – napisała Karolina Korwin Piotrowska.

 

Udostępnij

 POWRÓT

KSIĄŻKA:

NOWOŚĆ

NIE!

Agnieszka Orłowska

Wydawnictwo EMG rozpoczyna nową serię „Ktoś, nie coś”. Otwierać ją będzie książka „NIE!”, której autorka, Agnieszka Orłowska – dy...